Lancelloti LCRC09F-6AA

Over de Lancelloti LCRC09F-6AA fornuis
Downloads
EnergielabelBeknopte specificaties
- KookplaatGas
- Branders6
- Elektra aansluiting1 fase
- Breedte90 cm
- HeteluchtJa
2 kenmerken die de LCRC09F-6AA onderscheiden
Aansluitwaarde
Wanneer je kiest voor een fornuis is het belangrijk om goed naar de aansluitwaarde te kijken. Weet je de aansluitwaarde? Dan weet je op hoeveel fasen de LCRC09F-6AA moet worden aangesloten. Er zijn ook fornuizen met powermanagement, deze kunnen op verschillende fasen aangesloten worden. Hou er rekening mee dat het fornuis altijd het beste werkt wanneer je kiest voor de hoogste aansluitwaarde.
Dit fornuis is geschikt om aan te sluiten op de volgende aansluitwaarden:
- 1 fase aansluiting tot 3700 watt

Breedte fornuis en aantal kookzones
De Lancelloti LCRC09F-6AA is een gasfornuis met een breedte van 90 cm en heeft 6 kookzones. Bij het kiezen van het juiste fornuis zijn dit twee belangrijke eigenschappen. De breedte bepaalt of het fornuis past in jouw huis. Het aantal kookzones bepaalt of de LCRC09F-6AA geschikt is voor jouw gebruik.
In de solo oven bak je de lekkerste ovengerechten zoals ovenschotels, quiches of een zelfgemaakte pizza. Je kunt ook meerdere gerechten tegelijk bakken dankzij de verschillende inschuifniveaus.

Volledige specificaties Lancelloti LCRC09F-6AA
Algemeen
- Uitvoering kookplaatGas
- Soort kookplaatGas
Prestaties en verbruik
- Energie-efficiëntieklasseA
Programma's en functies
- Aantal programma's8
- StoomfunctieNee
- WarmhoudfunctieNee
- OntdooifunctieJa
- Pizza functieNee
- Boven-/onderwarmteJa
- MagnetronNee
- HeteluchtJa
- GrillJa
Comfort
- Met wokbranderJa
- Uitneembare ovendeurJa
- Fornuishoogte variabelNee
- BinnenverlichtingJa
Bediening
- Smart bedieningNee
- Soort bedieningselementenDraaiknoppen
- Positie bedieningspaneelVoorzijde
Aansluiting
- Aansluitwaarde2900 W
- Aansluiting op aantal fasen1
- Aansluitwaarde gas15,100
- Positie gasaansluitingLinksachter
Eigenschappen
- Netto inhoud totaal91 liter
- Netto inhoud 1e ovenruimte91 liter
- Materiaal pandragerGietijzer
Technisch
- Energiesoort 1e ovenElektriciteit
- GassoortAardgas
Design
- BasiskleurPaars
- Commerciële kleurnaamLila/violet
- In andere kleuren leverbaarJa
Maten en gewicht
- Commerciële breedte90 cm
- Hoogte900 mm
- Breedte900 mm
- Diepte600 mm
Specificaties
- TemperatuurregelingJa
- Aantal kookzones6
- Positie 1e kookzoneLinksvoor
- Positie 2e kookzoneLinksachter
- Positie 3e kookzoneMiddenvoor
- Positie 4e kookzoneMiddenachter
- Positie 5e kookzoneRechtsvoor
- Positie 6e kookzoneRechtsachter
- Vermogen 1e kookzone3000 W
- Vermogen 2e kookzone1800 W
- Vermogen 3e kookzone4500 W
- Vermogen 4e kookzone1800 W
- Vermogen 5e kookzone1000 W
- Vermogen 6e kookzone3000 W
- Maximale grillvermogen2800 W
- KlokAnaloog
- Aantal ovens1
- Aantal kookzones (gelijktijdig te gebruiken)6
- Type opbergruimteKlep
Toebehoren
- Met afdekplaat kookplaatNee
Zekerheid
- VlambeveiligingJa
- VonkontstekingssysteemJa
- DeurvergrendelingNee
Efficiëntie en duurzaamheid
- Energie-efficiëntieklasse 1e ovenA
Onderhoud en reiniging
- Geïntegreerd reinigingssysteemNee
Bijpassende accessoires
Onze service bij de Lancelloti LCRC09F-6AA
Bezorggemak
Bepaal zelf wanneer je je nieuwe Lancelloti LCRC09F-6AA fornuis bezorgd wilt hebben. Selecteer eenvoudig de datum die je het beste uitkomt. Na je bestelling ontvang je direct een bevestigingsmail. Gekozen voor onze standaard bezorging? Dan bieden we je op de bezorgdag de volgende service:
- Je ontvangt een e-mail met een tijdvenster van 3 uur. Zo weet je precies wanneer je nieuwe fornuis wordt bezorgd en hoef je niet de hele dag thuis te blijven.
- Onze chauffeurs bellen of sms'en als ze onderweg zijn en kondigen 15 minuten voor aankomst hun komst aan.
- We voeren je oude fornuis gratis af en zorgen dat deze netjes wordt gerecycled. Makkelijk voor jou en goed voor het milieu.
Neerzetten en uitpakken
Koop je een fornuis van 70 centimeter of breder? Dan kun je tegen een kleine meerprijs kiezen voor “Neerzetten en uitpakken”. Naast de standaard bezorging bieden we dan de volgende extra service:
- Past je nieuwe fornuis in de lift? Dan leveren we deze op de gewenste verdieping.
- Is er geen (ruime) lift in het gebouw? Dan bezorgen we de Lancelloti LCRC09F-6AA op de begane grond.
- We pakken de Lancelloti LCRC09F-6AA uit en plaatsen deze op de juiste plek.
- We voeren het verpakkingsmateriaal milieuvriendelijk af.
Let op: Fornuizen worden bij “neerzetten en uitpakken” niet aangesloten.
Meenemen oude apparaat
Wanneer we je Lancelloti fornuis komen bezorgen, nemen we op verzoek direct je oude apparaat mee. Deze service is volledig gratis. We zorgen voor een milieuvriendelijke afhandeling van je oude fornuis. Wil je dat we je oude apparaat afvoeren en recyclen? Zorg er dan voor dat het apparaat bij de eerste afsluitbare deur staat.
Extra zekerheid
De fornuis die we leveren heeft een garantieperiode van 2 jaar na aankoop. Ondanks dat de Lancelloti LCRC09F-6AA voldoet aan de hoogste kwaliteitseisen, zijn reparaties na deze periode niet altijd te voorkomen.
Daarom kun je de garantie verlengen van 2 naar 5 jaar. Deze extra zekerheid selecteer je voor een klein bedrag bovenaan deze pagina.
