Lancellotti OQ10FF-D-5FINF

Over de Lancellotti OQ10FF-D-5FINF fornuis
Beknopte specificaties
- KookplaatInductie
- Kookzones5
- Elektra aansluiting3 fasen
- Breedte100 cm
- FlexinductieJa
3 kenmerken die de OQ10FF-D-5FINF onderscheiden
Inductie kookplaat
Koken op een inductiekookplaat brengt veel voordelen met zich mee ten opzichte van koken op gas of een keramische kookplaat. Je pan is namelijk zeer snel warm, maar koelt ook zeer snel weer af. Er ontstaat namelijk alleen warmte op de bodem van de pan.
Ook is een inductieplaat erg veilig. Als je de pan van de OQ10FF-D-5FINF afhaalt dan schakelt de zone automatisch uit. De plaat koelt snel af waardoor je jezelf niet snel verbrandt. De kookplaat schakelt automatisch uit nadat er voor bepaalde tijd niet op gekookt wordt.
Daarnaast hebben sommige inductie kookplaten ook kookzones die flexibel gebruikt kunnen worden. Deze zones kan je gebruiken als 2 losse zones, maar ook als 1 grote kookzone. Zo kun je ook langwerpige grillplaten gebruiken. Kijk naar de specificaties van de kookplaat of deze een flexibele zone heeft.

Aansluitwaarde
Wanneer je kiest voor een fornuis is het belangrijk om goed naar de aansluitwaarde te kijken. Weet je de aansluitwaarde? Dan weet je op hoeveel fasen de OQ10FF-D-5FINF moet worden aangesloten. Er zijn ook fornuizen met powermanagement, deze kunnen op verschillende fasen aangesloten worden. Hou er rekening mee dat het fornuis altijd het beste werkt wanneer je kiest voor de hoogste aansluitwaarde.
Dit fornuis is geschikt om aan te sluiten op de volgende aansluitwaarden:

Breedte fornuis en aantal kookzones
De Lancellotti OQ10FF-D-5FINF is een inductiefornuis met een breedte van 100 cm en heeft 5 kookzones. Bij het kiezen van het juiste fornuis zijn dit twee belangrijke eigenschappen. De breedte bepaalt of het fornuis past in jouw huis. Het aantal kookzones bepaalt of de OQ10FF-D-5FINF geschikt is voor jouw gebruik.
In de solo oven bak je de lekkerste ovengerechten zoals ovenschotels, quiches of een zelfgemaakte pizza. Je kunt ook meerdere gerechten tegelijk bakken dankzij de verschillende inschuifniveaus.

Volledige specificaties Lancellotti OQ10FF-D-5FINF
Algemeen
- Naam (NL)Adagio 100 Profile40 Nero Fumo
- FabrikantLancelloti
- BouwvormVrijstaand
- Uitvoering kookplaatInductie
Prestaties en verbruik
- Energie-efficiëntieklasseA
Programma's en functies
- StoomfunctieNee
- WarmhoudfunctieJa
- OntdooifunctieJa
- Pizza functieJa
- Boven-/onderwarmteJa
- MagnetronNee
- HeteluchtJa
- GrillJa
Comfort
- Soft-CloseJa
- Fornuishoogte variabelJa
- BinnenverlichtingJa
- Automatische pandetectieJa
- Snel voorverwarmenJa
Bediening
- Smart bedieningNee
- Soort bedieningselementenDraaiknop en Touch Control
Aansluiting
- Aansluitwaarde11900 W
- Aansluiting op aantal fasen3
Eigenschappen
- Materiaal kookplaatKeramisch glas
Design
- BasiskleurZwart
Maten en gewicht
- Hoogte910-960 mm
- Breedte1000 mm
- Diepte600 mm
Specificaties
- Aantal kookzones5
- KlokJa
- FlexinductieJa
- Aantal ovens2
Toebehoren
- Opbergvak accessoiresJa
- RoosterJa
- BakplatenJa
Zekerheid
- Indicator restwarmteJa
- DeurvergrendelingNee
Onze service bij de Lancellotti OQ10FF-D-5FINF
Bezorggemak
Bepaal zelf wanneer je je nieuwe Lancellotti OQ10FF-D-5FINF fornuis bezorgd wilt hebben. Selecteer eenvoudig de datum die je het beste uitkomt. Na je bestelling ontvang je direct een bevestigingsmail. Gekozen voor onze standaard bezorging? Dan bieden we je op de bezorgdag de volgende service:
- Je ontvangt een e-mail met een tijdvenster van 3 uur. Zo weet je precies wanneer je nieuwe fornuis wordt bezorgd en hoef je niet de hele dag thuis te blijven.
- Onze chauffeurs bellen of sms'en als ze onderweg zijn en kondigen 15 minuten voor aankomst hun komst aan.
- We voeren je oude fornuis gratis af en zorgen dat deze netjes wordt gerecycled. Makkelijk voor jou en goed voor het milieu.
Neerzetten en uitpakken
Koop je een fornuis van 70 centimeter of breder? Dan kun je tegen een kleine meerprijs kiezen voor “Neerzetten en uitpakken”. Naast de standaard bezorging bieden we dan de volgende extra service:
- Past je nieuwe fornuis in de lift? Dan leveren we deze op de gewenste verdieping.
- Is er geen (ruime) lift in het gebouw? Dan bezorgen we de Lancellotti OQ10FF-D-5FINF op de begane grond.
- We pakken de Lancellotti OQ10FF-D-5FINF uit en plaatsen deze op de juiste plek.
- We voeren het verpakkingsmateriaal milieuvriendelijk af.
Let op: Fornuizen worden bij “neerzetten en uitpakken” niet aangesloten.
Meenemen oude apparaat
Wanneer we je Lancellotti fornuis komen bezorgen, nemen we op verzoek direct je oude apparaat mee. Deze service is volledig gratis. We zorgen voor een milieuvriendelijke afhandeling van je oude fornuis. Wil je dat we je oude apparaat afvoeren en recyclen? Zorg er dan voor dat het apparaat bij de eerste afsluitbare deur staat.
Extra zekerheid
De fornuis die we leveren heeft een garantieperiode van 2 jaar na aankoop. Ondanks dat de Lancellotti OQ10FF-D-5FINF voldoet aan de hoogste kwaliteitseisen, zijn reparaties na deze periode niet altijd te voorkomen.
Daarom kun je de garantie verlengen van 2 naar 5 jaar. Deze extra zekerheid selecteer je voor een klein bedrag bovenaan deze pagina.