Steel AQ12SF-4TM SA

Over de Steel AQ12SF-4TM SA fornuis
Downloads
EnergielabelBeknopte specificaties
- KookplaatGas
- Branders6
- Elektra aansluiting2 fasen
- Breedte120 cm
- Maximale temperatuur315 °C
2 kenmerken die de AQ12SF-4TM SA onderscheiden
Aansluitwaarde
Wanneer je kiest voor een fornuis is het belangrijk om goed naar de aansluitwaarde te kijken. Weet je de aansluitwaarde? Dan weet je op hoeveel fasen de AQ12SF-4TM SA moet worden aangesloten. Er zijn ook fornuizen met powermanagement, deze kunnen op verschillende fasen aangesloten worden. Hou er rekening mee dat het fornuis altijd het beste werkt wanneer je kiest voor de hoogste aansluitwaarde.
Dit fornuis is geschikt om aan te sluiten op de volgende aansluitwaarden:
- 2 fase aansluiting tot 7900 watt

Breedte fornuis en aantal kookzones
De Steel AQ12SF-4TM SA is een gasfornuis met een breedte van 120 cm en heeft 6 kookzones. Bij het kiezen van het juiste fornuis zijn dit twee belangrijke eigenschappen. De breedte bepaalt of het fornuis past in jouw huis. Het aantal kookzones bepaalt of de AQ12SF-4TM SA geschikt is voor jouw gebruik.
In de solo oven bak je de lekkerste ovengerechten zoals ovenschotels, quiches of een zelfgemaakte pizza. Je kunt ook meerdere gerechten tegelijk bakken dankzij de verschillende inschuifniveaus.

Volledige specificaties Steel AQ12SF-4TM SA
Algemeen
- Naam (NL)AQ12SF4TMSA
- FabrikantSteel
- BouwvormVrijstaand
- Uitvoering kookplaatGas
Prestaties en verbruik
- Energie-efficiëntieklasseA
Programma's en functies
- Aantal programma's37
- StoomfunctieJa
- Automatische functies15
- OntdooifunctieJa
- Boven-/onderwarmteJa
- HeteluchtJa
- GrillJa
Comfort
- Met wokbranderJa
- Soft-CloseJa
Aansluiting
- Aansluitwaarde7400 W
- Aansluiting op aantal fasen2
Eigenschappen
- Netto inhoud 1e ovenruimte91 liter
- Netto inhoud 2e ovenruimte39 liter
- Materiaal pandragerGietijzer
Technisch
- Maximale temperatuur315 °C
Design
- BasiskleurBruin
- In andere kleuren leverbaarJa
Maten en gewicht
- Hoogte900 mm
- Breedte1200 mm
- Diepte600 mm
Specificaties
- Aantal kookzones6
- Aantal ovens2
- Type deurKlepdeur
- Type opbergruimteLade
- Positie 1e ovenLinks
- Positie 2e ovenRechts
- Soort 1e ovenCombi-stoom
- Soort 2e ovenConventioneel
Toebehoren
- BraadthermometerJa
- Opbergvak accessoiresJa
- Telescopische geleiderailJa
- RoosterJa
- BakplatenJa
Zekerheid
- VlambeveiligingJa
- VonkontstekingssysteemJa
Bijpassende accessoires
Onze service bij de Steel AQ12SF-4TM SA
Bezorggemak
Bepaal zelf wanneer je je nieuwe Steel AQ12SF-4TM SA fornuis bezorgd wilt hebben. Selecteer eenvoudig de datum die je het beste uitkomt. Na je bestelling ontvang je direct een bevestigingsmail. Gekozen voor onze standaard bezorging? Dan bieden we je op de bezorgdag de volgende service:
- Je ontvangt een e-mail met een tijdvenster van 3 uur. Zo weet je precies wanneer je nieuwe fornuis wordt bezorgd en hoef je niet de hele dag thuis te blijven.
- Onze chauffeurs bellen of sms'en als ze onderweg zijn en kondigen 15 minuten voor aankomst hun komst aan.
- We voeren je oude fornuis gratis af en zorgen dat deze netjes wordt gerecycled. Makkelijk voor jou en goed voor het milieu.
Neerzetten en uitpakken
Koop je een fornuis van 70 centimeter of breder? Dan kun je tegen een kleine meerprijs kiezen voor “Neerzetten en uitpakken”. Naast de standaard bezorging bieden we dan de volgende extra service:
- Past je nieuwe fornuis in de lift? Dan leveren we deze op de gewenste verdieping.
- Is er geen (ruime) lift in het gebouw? Dan bezorgen we de Steel AQ12SF-4TM SA op de begane grond.
- We pakken de Steel AQ12SF-4TM SA uit en plaatsen deze op de juiste plek.
- We voeren het verpakkingsmateriaal milieuvriendelijk af.
Let op: Fornuizen worden bij “neerzetten en uitpakken” niet aangesloten.
Meenemen oude apparaat
Wanneer we je Steel fornuis komen bezorgen, nemen we op verzoek direct je oude apparaat mee. Deze service is volledig gratis. We zorgen voor een milieuvriendelijke afhandeling van je oude fornuis. Wil je dat we je oude apparaat afvoeren en recyclen? Zorg er dan voor dat het apparaat bij de eerste afsluitbare deur staat.
Extra zekerheid
De fornuis die we leveren heeft een garantieperiode van 2 jaar na aankoop. Ondanks dat de Steel AQ12SF-4TM SA voldoet aan de hoogste kwaliteitseisen, zijn reparaties na deze periode niet altijd te voorkomen.
Daarom kun je de garantie verlengen van 2 naar 5 jaar. Deze extra zekerheid selecteer je voor een klein bedrag bovenaan deze pagina.

