AEG SCB618F3LF

Over de AEG SCB618F3LF koelkast
Downloads
EnergielabelBeknopte specificaties
- Nishoogte178 cm
- Deur montageDeur-op-deur
- No FrostNee
- GeluidsniveauZeer stil - 36 dB
- Inhoud189 l koelen + 72 l vriezen
4 kenmerken die de SCB618F3LF onderscheiden
Deur-op-deur
De AEG SCB618F3LF is een inbouwkast met een deur-op-deur systeem. Het keukenpaneel is hierbij direct aan de koelkastdeur gemonteerd. De deuren bewegen dan ook niet ten opzichte van elkaar. Heb je nu ook een inbouw koelkast of vriezer met deur-op-deur systeem? Dan is het heel makkelijk om opnieuw te kiezen voor hetzelfde bevestigingssysteem. Je herkent een deur-op-deur systeem aan de volgende punten.
- De koelkastdeur en het keukenpaneel bewegen niet ten opzichte van elkaar.
- Het keukenpaneel is direct op de koelkastdeur gemonteerd.
- Er zit geen ruimte tussen de kastdeur en het keukenpaneel.

Energieklasse F
De AEG SCB618F3LF heeft energieklasse F. Bij het bepalen van het energielabel wordt rekening gehouden met het volume van de koelkast. Het energieverbruik wordt vervolgens per liter van de koelkast gemeten. Zo kunnen ook grotere koelkasten in een goede energieklasse vallen.
Op het energielabel staat het verbruik per kWh vermeld. Dit is wat de SCB618F3LF gebruikt aan energie per jaar. Zo krijg je een goed idee van het toekomstige verbruik en de energiekosten.

Stille koelkast
Ben je op zoek naar een stille inbouw koelkast voor in jouw open keuken? Dan is de SCB618F3LF van AEG een goede keuze. Deze koelkast valt namelijk in de stilste categorie. Om in deze categorie te vallen moet het geluidsniveau 36 dB of lager zijn. Het lage geluidsniveau heeft geen invloed op de uitstekende prestaties van de machine.
Hoe hoger het geluidsniveau, hoe meer geluid de inbouw koelkast maakt. Elke 3 decibel staat voor een verdubbeling van het geluid. Een koelkast met een geluidsniveau van 38 decibel is dus dubbel zo luid als een model van 35 decibel.

Superkoelen en Supervriezen
Koelkasten en vriezers kunnen over de handige functies superkoelen en supervriezen beschikken. Met superkoelen wordt de temperatuur van de koelkast tijdelijk verlaagd. Zo behouden nieuwe verse producten hun smaak én vitamines beter.
Met de supervriezen functie vries je producten razendsnel in. Overigens is deze functie ook erg handig voor wanneer de vriezer net ontdooid is.
De AEG SCB618F3LF beschikt over de volgende functie(s).
- Supervriezen
- Superkoelen

Volledige specificaties AEG SCB618F3LF
Algemeen
- Naam (NL)SCB618F3LF
- FabrikantAEG
- EAN7332543754489
- SerieAEG 5000 serie
- BouwvormInbouw
- Type koelkastKoelvriescombinatie
- VriesgedeelteApart vriesgedeelte
Prestaties en verbruik
- Energie-efficiëntieklasseF
- Geluidsniveau36 db
- Energieverbruik per jaar273 kWh
Programma's en functies
- IJscrushfunctieNee
- SupervriezenJa
- SuperkoelenJa
Comfort
- Push to openNee
- 0 °C lade vlees en visNee
- Groente- en fruitlade met luchtvochtigheidsregelingNee
- Soft-CloseNee
- No FrostNee
- Low FrostJa
- BinnenverlichtingJa
Bediening
- Smart bedieningNee
- Soort bedieningselementenTiptoets
- Temperatuur vriezer instelbaarJa
- Temperatuur in display vriezerNee
Aansluiting
- Aansluitwaarde140 W
- Aansluitspanning230-240 V
- Frequentie50 Hz
- Afzekering apparaat10 A
- Aansluitstekker meegeleverdJa
- Lengte aansluitsnoer240 cm
Eigenschappen
- VriesvakNee
- Netto inhoud totaal260 liter
- Bruto inhoud totaal262 liter
- Netto inhoud koelgedeelte189 liter
- Netto inhoud vriesgedeelte72 liter
Technisch
- StelpotenJa
- KlimaatklasseSN-N-ST-T
- Positie deurscharnierenRechts
- Draairichting verwisselbaarJa
- Maximale omgevingstemperatuur43 °C
- Minimale omgevingstemperatuur10 °C
Design
- BasiskleurWit
- Commerciële kleurnaamWit
- AccentkleurWit
Maten en gewicht
- Hoogte deurpaneel koelgedeelte979 mm
- Hoogte deurpaneel vriesgedeelte693 mm
- Commerciële hoogte178 cm
- Hoogte1769 mm
- Breedte556 mm
- Diepte549 mm
- Bruto gewicht61.0 kg
- Netto gewicht59.0 kg
- Hoogte inclusief verpakking1840 mm
- Breedte inclusief verpakking605 mm
- Diepte inclusief verpakking600 mm
- Maximale nishoogte1780 mm
- Minimale nishoogte1780 mm
- Maximale nisbreedte560 mm
- Minimale nisbreedte560 mm
- Maximale nisdiepte550 mm
- Minimale nisdiepte550 mm
Specificaties
- LamptypeLED
- ScharniersysteemDeur-op-deur
- Aantal deurvakken4
- Aantal compressoren1
- Steraanduiding vriesgedeelte4
- Invriesvermogen in 24 uur4 kg/uur
- Bewaartijd bij stroomuitval23 uur
- Aantal draagplateaus in vriesgedeelte2
- Aantal draagplateaus in koelgedeelte5
- Aantal verstelbare draagplateaus in koelgedeelte4
- Aantal groentelades2
- Ontdooisysteem koelkastJa
- IJsblokjes-automaatNee
- Aantal vrieslades3
Toebehoren
- Optionele accessoiresSCB61821LF, 26490, 26491
- EierrekjeJa
- FlessenroosterNee
Zekerheid
- KinderbeveiligingNee
- Alarmsignaal open deurNee
Reviews over de AEG SCB618F3LF
Beoordeling op basis van 48.184 reviews.
Achter gesloten deuren
Koelcombi
Top apparaat
Goede apparaat
Superblij met dit product
Onze service bij de AEG SCB618F3LF
Bezorggemak
Bepaal zelf wanneer je je nieuwe AEG SCB618F3LF koelkast bezorgd wilt hebben. Selecteer eenvoudig de datum die je het beste uitkomt. Na je bestelling ontvang je direct een bevestigingsmail. Gekozen voor onze standaard bezorging? Dan bieden we je op de bezorgdag de volgende service:
- Je ontvangt een e-mail met een tijdvenster van 3 uur. Zo weet je precies wanneer je nieuwe koelkast wordt bezorgd en hoef je niet de hele dag thuis te blijven.
- Onze chauffeurs bellen of sms'en als ze onderweg zijn en kondigen 15 minuten voor aankomst hun komst aan.
- We voeren je oude koelkast gratis af en zorgen dat deze netjes wordt gerecycled. Makkelijk voor jou en goed voor het milieu.
Inbouwservice
Koop je bij ons een of meer inbouwapparaten? Dan kun je deze vakkundig laten inbouwen door gecertificeerde monteurs van montagebedrijf AJ Tec. Deze inbouwservice vink je aan als extra optie op de productpagina of in het winkelmandje. Dit kun je verwachten:
- We koppelen je oude koelkast af en bouwen deze uit.
- We plaatsen en sluiten de nieuwe AEG SCB618F3LF koelkast aan.
- We sluiten de AEG SCB618F3LF aan op de bestaande aansluitingen.
- We voeren het oude inbouwapparaat gratis af en recyclen het.
- Op verzoek nemen we het verpakkingsmateriaal mee terug.
Meenemen oude apparaat
Wanneer we je AEG koelkast komen bezorgen, nemen we op verzoek direct je oude apparaat mee. Deze service is volledig gratis. We zorgen voor een milieuvriendelijke afhandeling van je oude koelkast. Wil je je oude apparaat laten afvoeren en recyclen, en heb je niet gekozen voor onze inbouwservice?
Zorg er dan voor dat het apparaat bij de eerste afsluitbare deur staat.
Extra zekerheid
De koelkasten die we leveren hebben een garantieperiode van 2 jaar na aankoop. Ondanks dat de AEG SCB618F3LF voldoet aan de hoogste kwaliteitseisen, zijn reparaties na deze periode niet altijd te voorkomen.
Daarom kun je de garantie verlengen van 2 naar 5 jaar. Deze extra zekerheid selecteer je voor een klein bedrag bovenaan deze pagina.