BORA CKCB

Bel of mail voor onze speciale kortingsprijs!
Benieuwd naar de prijs van deze BORA CKCB inbouw kookplaat? Neem snel contact op via telefoon, e-mail of livechat, en we geven je direct onze scherpe aanbieding!
Over de BORA CKCB kookplaat
Classic HiLight-kookveld van glaskeramiek met 2 kookzones 1 ring/2 ringen/braadslee
Beknopte specificaties
- KookplaatKeramisch
- Kookzones2
- Elektra aansluiting1 fase
- Nisbreedte300 mm
- Nisdiepte495 mm
1 kenmerk dat de CKCB onderscheidt
Aansluitwaarde
Wanneer je kiest voor een inbouw kookplaat is het belangrijk om goed naar de aansluitwaarde te kijken. Weet je de aansluitwaarde? Dan weet je op hoeveel fasen de CKCB moet worden aangesloten. Er zijn ook kookplaten met powermanagement, deze kunnen op verschillende fasen aangesloten worden. Hou er rekening mee dat de kookplaat altijd het beste werkt wanneer je kiest voor de hoogste aansluitwaarde.
Deze kookplaat is geschikt om aan te sluiten op de volgende aansluitwaarden:
- 1 fase aansluiting tot 3700 watt

Volledige specificaties BORA CKCB
Algemeen
- EAN4260326377361
- BouwvormInbouw
- Uitvoering kookplaatKeramisch
Programma's en functies
- Extra functiesPauzefunctie, Warmhoudfunctie, Automatische aankookfunctie, Timerfunctie
- BoosterfunctieNee
Comfort
- Met wokbranderNee
- Aan/uit indicatorJa
- Automatische pandetectieNee
- Indicator actieve kookzoneJa
Bediening
- Soort bedieningselementenTiptoets
- Positie bedieningspaneelMidden
Aansluiting
- Aansluitwaarde3700 W
- Aansluitspanning220-240 V
- Frequentie50/60 Hz
- Afzekering apparaat1 x 16 A
- Aansluiting op aantal fasen1
- Lengte aansluitsnoer150 cm
Eigenschappen
- Afwerking kookplaatGlanzend
- Materiaal kookplaatKeramisch glas
Technisch
- EnergiesoortElektriciteit
Design
- BasiskleurZwart
- Commerciële kleurnaamZwart
- AccentkleurZwart
Maten en gewicht
- Commerciële breedte33 cm
- Hoogte75 mm
- Breedte327 mm
- Diepte515 mm
- Afmetingen 1e kookzoneØ180 mm
- Afmetingen 2e kookzoneØ120 / 180 mm
- Bruto gewicht7,4 kg
- Minimale nishoogte75 mm
- Minimale nisbreedte300 mm
- Minimale nisdiepte495 mm
Specificaties
- TimerJa
- Aantal vermogensstanden10
- Aantal kookzones2
- Positie 1e kookzoneVoor
- Positie 2e kookzoneAchter
- Vermogen 1e kookzone1600 W
- Vermogen 2e kookzone600-1600 W
- Koppelbare zoneJa
- Aantal kookzones met booster0
- Aantal kookzones (gelijktijdig te gebruiken)2
Toebehoren
- Meegeleverde toebehorenGlaskeramische schraper (UGS)
- Optionele accessoiresUSTFAB, USTEAB, USTF, USTE, UGS, 6044180000
Zekerheid
- KinderbeveiligingJa
- Indicator restwarmteJa
- OverkookbeveiligingJa
- KeurmerkenVDE
Bijpassende accessoires
Onze service bij de BORA CKCB
Bezorggemak
Bepaal zelf wanneer je je nieuwe BORA CKCB kookplaat bezorgd wilt hebben. Selecteer eenvoudig de datum die je het beste uitkomt. Na je bestelling ontvang je direct een bevestigingsmail. Gekozen voor onze standaard bezorging? Dan bieden we je op de bezorgdag de volgende service:
- Je ontvangt een e-mail met een tijdvenster van 3 uur. Zo weet je precies wanneer je nieuwe kookplaat wordt bezorgd en hoef je niet de hele dag thuis te blijven.
- Onze chauffeurs bellen of sms'en als ze onderweg zijn en kondigen 15 minuten voor aankomst hun komst aan.
- We voeren je oude kookplaat gratis af en zorgen dat deze netjes wordt gerecycled. Makkelijk voor jou en goed voor het milieu.
Inbouwservice
Koop je bij ons een of meer inbouwapparaten? Dan kun je deze vakkundig laten inbouwen door gecertificeerde monteurs van montagebedrijf AJ Tec. Deze inbouwservice vink je aan als extra optie op de productpagina of in het winkelmandje. Dit kun je verwachten:
- We koppelen je oude kookplaat af en bouwen deze uit.
- We plaatsen en sluiten de nieuwe BORA CKCB kookplaat aan.
- We sluiten de BORA CKCB aan op de bestaande aansluitingen.
- We voeren het oude inbouwapparaat gratis af en recyclen het.
- Op verzoek nemen we het verpakkingsmateriaal mee terug.
Meenemen oude apparaat
Wanneer we je BORA kookplaat komen bezorgen, nemen we op verzoek direct je oude apparaat mee. Deze service is volledig gratis. We zorgen voor een milieuvriendelijke afhandeling van je oude kookplaat. Wil je je oude apparaat laten afvoeren en recyclen, en heb je niet gekozen voor onze inbouwservice?
Zorg er dan voor dat het apparaat bij de eerste afsluitbare deur staat.
Extra zekerheid
De kookplaten die we leveren hebben een garantieperiode van 2 jaar na aankoop. Ondanks dat de BORA CKCB voldoet aan de hoogste kwaliteitseisen, zijn reparaties na deze periode niet altijd te voorkomen.
Daarom kun je de garantie verlengen van 2 naar 5 jaar. Deze extra zekerheid selecteer je voor een klein bedrag bovenaan deze pagina.

