Etna AI752ZT

Etna AI752ZT

Downloads voor de AI752ZT van Etna

Energielabel
Leverbaar op bestelling
Prijs Etna AI752ZT
Adviesprijs 569,-
284,80
Kies extra opties
Te betalen (geselecteerde extra opties inbegrepen)
284,80
  • Gratis thuisbezorgd (ook in België)
  • Klantwaardering9,2
     uit 30.742 reviews
  • Klantenservice (070 - 301 34 74) geopend tot 23:00

Omschrijving Etna AI752ZT afzuigkap

Inbouw afzuigkap 52 CM, matzwart, afzuigcapaciteit 255 - 650 m³/h, energielabel B, aansluitwaarde 257 W, 4 snelheden incl. boostfunctie, verlichting met LED strip, geschikt voor afvoer naar buiten en recirculatie, 1 aluminium cassettefilter achter zwart paneel

Beknopte specificaties

  • Type
    Inbouwunit
  • Afzuigcapaciteit
    255 m3/uur
  • Geluidsniveau
    Normaal
  • Breedte
    41 t/m 60 cm
  • Met motor
    Ja
Bekijk alle specificaties

Fabrikant informatie

Specificaties Etna AI752ZT

Algemeen

  • EAN
    8715393342652
  • Type afzuigkap
    Inbouwunit afzuigkap

Prestaties en verbruik

  • Energie-efficiëntieklasse
    B
  • Geluidsniveau
    65 db
  • Geluidsniveau op hoogste stand
    68 db

Technisch

  • Motorloos
    Met motor

Design

  • Basiskleur
    Roestvrijstaal

Maten en gewicht

  • Breedte
    520 mm
  • Hoogte inclusief verpakking
    388 mm
  • Breedte inclusief verpakking
    575 mm
  • Diepte inclusief verpakking
    340 mm

Specificaties

  • Aantal vermogensstanden
    4
  • Afzuigcapaciteit luchtafvoer
    255 m3/uur
  • Maximale luchthoeveelheid recirculatie intensiefstand
    650 m3/uur

Bijpassende accessoires voor de Etna AI752ZT

Etna HF2015
LongLife Koolstoffilter (set van 2 stuks). Deze wasbare koolstoffilters zijn regenereerbaar en geschikt voor de Pelgrim afzuigkappen: IBS630MAT en IBS930MAT
Adviesprijs 77,-
53,-
Leverbaar

Reviews over de Etna AI752ZT

Gemiddelde beoordeling 8.3
Beoordeling op basis van 3 reviews 67% zou dit product aanbevelen aan vrienden en familie
Schrijf een review
Review criteria:
Degelijkheid: Goed
Duurzaamheid: Goed
Gebruiksgemak: Uitstekend
Echte reviews voor de Etna AI752ZT van echte gebruikers. Deze reviews zijn door Kieskeurig.nl gecontroleerd op betrouwbaarheid.
c**a@g**l.comop 20-02-2023
10 / 10
Degelijkheid10
Duurzaamheid10
Gebruiksgemak10

Afzuigkap

Ja, ik beveel dit product aan
Fantastisch apparaat Zuig prima af geen geuren meer in huis ben zeer tevreden en zou hem.zeker aanraden aan andere
Pluspunten
  • Goede krachtige afzuiging
  • Weinig geluid
A**g@g**l.comop 05-11-2022
6 / 10
Degelijkheid6
Duurzaamheid6
Gebruiksgemak8

Veel lawaai

Goede verlichting en afzuiging, maar maakt in alle standen een irritant lawaai
Pluspunten
  • Afzuiging
  • Verlichting
Minpunten
  • Lawaai
m**_@h**l.comop 24-03-2022
9 / 10
Degelijkheid8
Duurzaamheid8
Gebruiksgemak10

Aanrader

Ja, ik beveel dit product aan
Mooi design en alles zoals beschreven klopt. Het licht is wat fel maar daar is ook alles mee gezegd
Pluspunten
  • Design

Onze service

Bezorggemak

Bepaal zelf waar en wanneer je jouw nieuwe Etna AI752ZT afzuigkap bezorgd wilt hebben. Hiervoor selecteer je eenvoudig de datum die je het beste uitkomt. Nadat je hebt besteld ontvang je direct een bevestigingsmail. Heb je gekozen voor onze standaard bezorging? Dan bieden wij je op de dag van de levering de volgende service:

  • Je ontvangt van ons een email met een tijdvenster van 3 uur. Zo weet je precies wanneer de bezorgers jouw nieuwe afzuigkap komen bezorgen. Hierdoor hoef je niet de hele dag thuis te blijven.
  • Onze chauffeurs bellen je of sturen een SMS als ze onderweg zijn. Daarnaast kondigen ze 15 minuten voor levering hun aankomst aan.
  • Indien gewenst voeren ze jouw oude afzuigkap GRATIS af. Wij zorgen er dan voor dat deze netjes wordt gerecycled. Dat is makkelijk voor jou en goed voor het milieu!

Inbouw service

Koop je bij ons één of meerdere keukenapparaten? Dan heb je de mogelijkheid deze vakkundig in te laten bouwen. Het inbouwen zal worden uitgevoerd door gecertificeerde monteurs van installatiebedrijf AJ Tec. Deze “inbouwservice” kun je als extra optie aanvinken op de productpagina of nadat je het apparaat in het winkelmandje hebt geplaatst. Dit kun je verwachten als je voor onze inbouwservice kiest:

  • Afkoppelen en uitbouwen van jouw oude afzuigkap.
  • Plaatsing en aansluiting van de nieuwe Etna AI752ZT afzuigkap.
  • Aansluiten van de Etna AI752ZT op de bestaande aanwezige aansluitingen.
  • Gratis afvoeren en recyclen van het oude inbouwapparaat.
  • Indien gewenst nemen we het verpakkingsmateriaal weer mee terug.

Meenemen oude apparaat

Wanneer wij jouw Etna afzuigkap komen bezorgen nemen wij indien gewenst direct je oude apparaat mee retour. Deze service is volledig gratis. Uiteraard zorgen wij voor een milieu-vriendelijke afhandeling van jouw oude afzuigkap. Wil je jouw oude apparaat laten afvoeren en recyclen, en heb je niet gekozen voor onze “inbouwservice”?
Zorg er dan voor dat het apparaat zich in de directe omgeving van de eerste afsluitbare deur bevindt.

Extra zekerheid

De door ons geleverde afzuigkappen worden geleverd met een garantieperiode van 2 jaar na aankoop. Ondanks dat de Etna AI752ZT voldoen aan de hoogste kwaliteitseisen zijn reparaties na deze periode niet altijd te voorkomen.
Om dit probleem het hoofd te bieden kun je de garantie van 2 jaar verlengen naar 5 jaar. Deze extra zekerheid voor slechts een klein bedrag is bovenaan deze pagina te selecteren.

Cruquius
Cruquiusplein 50Cruquiusplaza
Vrijdag koopavond
Routebeschrijving
Den Haag
Neckar 24Industrieterrein Forepark
Donderdag koopavond
Routebeschrijving
Zoeterwoude
Hoge Rijndijk 269Rijneke Boulevard
Donderdag koopavond
Routebeschrijving
Copyright © 2002 - 2023 - Bemmel & Kroon
Volg ons op:
iDealBancontactCreditcardCreditcardPinnen bij afleveringVooruitbetalen per bankThuiswinkel WaarborgCBW Erkend